VLC dla iPad – Wideo w każdym formacie!

O niesamowitości i rewolucyjności iPada mówiono wiele. Wielu natomiast zarzucało braki w rewolucyjności tabletowi od Apple. Jednym z poważnych braków było przede wszystkim to, że nie każdy film mogliśmy od tak po prostu przerzucić do naszego iPada i obejrzeć gdzieś w drodze w nieznane…

Godziny spędzone na mozolnym konwertowaniu plików wideo do formatów obsługiwanych przez iPada to pieniądze przeznaczone na oprogramowanie konwertujące ale i przede wszystkim bezcenny czas, którego nikt nam nie zwróci. Jakiś czas temu pisaliśmy o CineXPlayer’ze, który podbił serca swoich użytkowników. Tym razem chcielibyśmy przedstawić wam najnowszą odsłonę VLC Media Playera, znanego doskonale użytkownikom platform takich jak Mac OS X, Linux, Windows, tym razem w wersji dla iPada! Nowa ikona zwiastująca przełom dla uciemiężonych właścicieli iPadów. Teraz wszystko jest możliwe. VLC poradzi sobie z 99,99% formatów plików.

Trudności mogą sprawić pliki RMVB gdyż ich sposób dekodowanie jest licencjonowany a samo VLC wspiera wyłącznie audio z tych plików. Ważną informacją jest fakt, że VLC do swojego działania nie potrzebuje żadnych kodeków i właśnie dlatego jest to tak bardzo przełomowe wydarzenie na platformie iOS. VLC wykorzystuje siłę procesora do rozkodowywania obrazu w plikach wideo. Sam poszukuje algorytmu niemal ze 100% skutecznością. W przygotowaniu jest już wersja na iPhone, o której na pewno napiszemy. Bezwzględnie obowiązkowy soft dla każdego użytkownika iPad. Cena: $0.00.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...