Facebook z nowymi funkcjonalnościami

Facebook właśnie wypuścił trzy bardzo ważne aktualizacje swojego portalu. Choć nie wiadomo na 100%, ale prawdopodobnie spodziewać się możemy w najbliższym czasie podobnej aktualizacji również na aplikacje dla platform mobilnych pod iOS (iPhone, iPad oraz iPod touch).

  1. Grupy – stwórz własną grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zapraszaj ich, a następnie oni będą zapraszać kolejnych. Grupy są dostępne dla danych użytkowników i tylko oni mogą czynnie brać udział i być świadkami tego, co dzieje się w środku. Członkowie mogą wymieniać między sobą linki, zdjęcia, filmy, a także informować o bieżących wydarzeniach.
  2. Ściąganie informacji – możesz ściągać wszystko, co tylko pojawi się na portalu. Wszelkiego rodzaju zdjęcia, dane, czy też aktualizacje zapiszesz w formacie *.zip. Wymaga to jedynie jednego kliknięcia!
  3. Tablica ze wszystkimi nowymi ogłoszeniami – ostatnia, ale z pewnością nienajgorsza funkcja z aktualizacji. Jak sama nazwa mówi, dzięki niej będziesz na bieżąco jeśli chodzi o nowości współpracujące z portalem społecznościowym Facebook.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...