Angry Birds – najpopularniejsza gra na iOS

Angry Birds (w dosłownym tłumaczeniu ‚złe ptaki’) to ewenement jeśli chodzi o popularność wśród aplikacji – gier na platformy iOS. Jej zaletami są z pewnością intrygująca grafika, a także przymusowość logicznego myślenia. O ile z pierwszą zaletą każdy się ze mną zgodzi, to druga dla niektórych może być wadą. Jednak nie dla sympatyków Angry Birds, którzy tak bardzo upodobali sobie wykańczanie zielonych świń. O tak drodzy Państwo, to właśnie jest naszym zadaniem. Złowieszcze świnie ukradły nam jaja, a teraz muszą ponieść konsekwencje tego czynu. W wymierzeniu sprawiedliwości pomogą nam tytułowe ptaki, a właściwie ptaki – kamikadze. Gracz bowiem za zadanie ma wystrzelenie ptaka (bez zbędnych skojarzeń) w taki sposób, aby zniszczyć fortecę wroga (przyp. red. zielonych świń).

Oczywiście im dalej w las tym więcej drzew, także spodziewać możemy się coraz to trudniejszych plansz. Zdobywamy tam jakieś punkty, ale nie to jest przecież najważniejsze. To właściwie wszystkie informacje o samej grze dalej nazywanej aplikacją.

Gra kosztuje 0,79 euro, ale można pobrać również wersję ‚Lite’ całkowicie za darmo. Co ciekawe osiągnęła ona pierwszą pozycję w rankingu Top 10 płatnych aplikacji na iPhone i iPod touch (pozycję numer 4 w Top 10 płatnych aplikacji na iPad), a demo drugą pozycję jeśli chodzi o aplikacje darmowe. Zobacz pełen ranking Top 10 aplikacji na iPhone i iPod touch.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Rozmówki polsko - angielskie, niemieckie, hiszpańskie, francuskie - 25 kodów do rozdania!
Wybierz swoją domyślną przeglądarkę w iOS!
Metal Slug 3 - wspomnienie młodości w salonie gier
Czytaj szybko z iPhone, iPod, iPad!
Przyciski głośności mogą zmieniać jasność ekranu!
12 Days of Christmas - Dzień 3: Geomaster 2
[KONKURS] Speeq Angielski | Polski - 100 tys. użytkowników nie może się mylić
YouTube Capture!
O której wschód? O której zachód?
TripWhat, czyli aplikacja dla podróżujących
Atom - piękny lockscreen tweak do włączania aplikacji
Gra Iron Man 3 przed premierą filmu za darmo w App Store
SubIc0ns - dodatkowy dock pozwala na szybką zmianą ulubionych aplikacji
Fenomenalna Candy Crush Saga na iOS
5 płatnych aplikacji, które są darmowe przez ograniczony czas
Jak dwukrotnie zwiększyć żywotność baterii w iOS 7?