Plants vs. Zombies

W związku z tym, iż aplikacja, która była następna w kolejności do opisania z rankingu Top 10 – ROCK BAND FREE, nie jest dostępna w polskim App Store to przyszedł czas na grę Plants vs. Zombies. Jak sama nazwa wskazuje w grze toczy się nieustanna walka. Walka pomiędzy złymi, okrutnymi, krwiożerczymi, a tak naprawdę zabawnymi Zombie, a naszymi roślinami z ogródka. Naszym zadaniem jest oczywiście obronić uprawy przed potworami. Aby to zrobić musimy zasadzić, jak najwięcej roślin.

Zombie kroczą powoli, odpadają im najróżniejsze części ciała i wciąż powtarzają jedno słowo: „BRAIN„. Jak przystało na stworzenia z niskim poziomem inteligencji, poruszają się, jak Pac-Man, a przeszkody, na które natrafią po prostu zjadają… Skąd będziemy czerpać energię, aby sadzić kolejne rośliny? Ze słońca. Musimy łapać promyki spadające za dnia. Jest jeszcze dużo innych ciekawych metod, na wykańczanie Zombiaków, jednak nie będziemy ich zdradzać, aby rozgrywka stała się ciekawsza.

Gra kosztuje 2,39 euro na iPhone oraz iPod touch, a 7,99 euro na iPad. Zajęła 9 miejsce w rankingu Top 10 płatnych aplikacji na iPhone oraz iPod touch w 2010. roku.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...