Tap Tap Revenge 3, a może 4?

I choć wyszła właśnie nowa wersja kreatywnie nazwana jako Tap Tap Revenge 4 to opiszemy ogólnie na czym polegają gry z serii Tap Tap Revenge. Aplikacje cieszą się wielką popularnością (ponad 5 milionów pobrań z App Store) i śmiało można powiedzieć, że są najpopularniejszymi grami muzycznymi na iPhone, iPod touch oraz iPad.

Gra jest stworzona dla wszystkich tych, którzy mają jako takie poczucie rytmu no i kochają muzykę. Sama rozgrywka podobna trochę jest do znanej gry Guitar Hero. Naszym zadaniem jest dotykanie odpowiednich części ekranu, w odpowiednim momencie lecącej w tle piosenki. Do tego dostępnych jest mnóstwo utworów muzycznych do pobrania. Możemy również już z poziomu gry dokupić dowolne utwory.

Nowa wersja wprowadza m.in. możliwość ‚lubienia’ poszczególnych utworów na portalu Facebook, współpracę z Game Center, nowy tryb Arcade, wsparcie dla Retina Display, nowy design, interfejs oraz grafikę, a nawet tablicę z aktualizowanymi na bieżąco wynikami. Tap Tap Revenge 3 zajęło piąte miejsce na liście Top 10 darmowych aplikacji na iPhone oraz iPod touch. Obecnie najlepiej pobrać najnowszą odsłonę gry, która nota bene jest w ścisłej czołówce na liście darmowych aplikacji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...