Traktor Ben i zaginione owce – KONKURS

Pełna wyrazistych animacji, interaktywna książeczka dla dzieci zapewniająca ogromną dozę wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodziców. Jedna z pierwszych polskich publikacji tego typu w App Store. Niezwykle ucząca, wprawiająca w pozytywny nastrój wciągająca przygoda oparta na… pozytywnych emocjach wynikających z niesienia pomocy. Traktor Ben i zaginione owce rozwija szereg umiejętności miękkich twojego dziecka. Spostrzegawczość, refleks, rozumienie treści wzbogaconej w niekończące się animacje to tylko wstęp do wspaniałej zabawy na iPhone, iPod czy iPad. Gra w języku polskim lub angielskim do wyboru. po za funkcją książki dodatkowo możemy układać z dzieckiem puzzle. Całość wzbogacona w profesjonalną narrację, która poprzez częstą modulację głosu z całą pewności na długo zapadnie w pamięci wzbudzając pozytywne odczucia.

Poniżej zamieszczamy oficjalny film ZigZag Studio a już od dziś możesz wejść w posiadanie kodu promocyjnego na tę aplikację. Oto co należy zrobić aby otrzymać poniższą grę/książeczkę:

KONKURS

1. Dołącz do naszego FanPage na Facebooku klikając „Lubię to” w menu po prawej stronie.
2. Prześlij nam ciekawe, zabawne, niezwykłe zdjęcie twojego dziecka wraz z iPodem, iPhonem lub iPadem.
3. Email pod którym oczekujemy na fotki to kontakt@appleapps.pl.

Najciekawsze zdjęcie opublikujemy na AppleApps.pl z informacją o wygranej. Wygranemu rodzicowi przekażemy kod promocyjny do zrealizowania w App Store. Konkurs trwa do niedzieli 3 kwietnia br. do godziny 23:59

Pamiętaj! Wysyłając zdjęcie na email kontakt@appleapps.pl poświadczasz, że jesteś jedynym właścicielem praw autorskich i zgadzasz się na jego publikację.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...