PianoBall – Fun With Learning + KONKURS

Gdy twórca ww. aplikacji poprosił nas o jej recenzję miałem mieszane odczucia. Wiedziałem, że nie będę w stanie do końca obiektywnie ocenić wyników jego pracy. Dlatego też pomogła mi w tym moja 3-letnia córeczka. Gdy tylko Zosia dorwała się do telefonu zdałem sobie sprawę, że nie tak łatwo będzie ją od niego odciągnąć. Po około pół godziny świetnej zabawy, na szczęście padła mi bateria, a ładowarkę rzekomo zostawiłem w pracy. Ocena, jaką wystawiła moja pociecha nie jest zbytnio kreatywna, bo określenie ‚fajna’ albo pytanie, ‚kiedy naładujesz telefon?’ nie nadają się na recenzję, która zamieszczona ma zostać na portalu internetowym, chociaż z pewnością także dużo nam są w stanie powiedzieć.

Aplikacja stworzona została oczywiście dla najmłodszych. Poprzez grę na różnych instrumentach, nasze dzieciaki uczyć się będą kolorów, a oprócz tego ich wyobraźnia będzie stale pobudzona i pomoże ona oswoić się z wszelkiego rodzaju charakterystycznymi melodiami. Od siebie chciałbym dodać do tego tyle, że aplikacja ma według mnie trochę za wysoką cenę (2,99 $), lecz czego nie zrobimy dla naszych szkrabów? Ponadto, jak podaje twórca, już w najbliższy piątek (27. maja) aplikacja dostępna będzie w App Store za jedyne 0,99$! Dobre jest to, że dostępna jest ona na iPhone, iPod touch, a także na tablety iPad z softem minimum 3.1.3.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Was trzy kody promocyjne na PianoBall – Fun With Learning. Aby dostać jeden z takich kodów musicie jak najszybciej napisać w komentarzach przynajmniej trzy kolory widniejące w ikonce ów aplikacji. Nic prostszego, dla trzech pierwszych osób – kod promocyjny. Nie zapomnijcie o podaniu swojego e-maila, bowiem tylko tak możemy się z Wami potem skontaktować w celu przekazania nagrody.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Apple Family wspiera WOŚP
Fragger - 10 milionów graczy nie może się mylić
Futurystyczny zegar Dominus + KONKURS
Przyciski głośności mogą zmieniać jasność ekranu!
12 Days of Christmas - Dzień 1: Maroon 5 EP
[KONKURS] Speeq Angielski | Polski - 100 tys. użytkowników nie może się mylić
Real Racing 3 - wyścigi na najwyższym poziomie
Prime - pokoloruj listę historii rozmów
PowerMusic oraz MiniPlayer - kontroluj muzykę w stylu iTunes 11 na iOS.
SubIc0ns - dodatkowy dock pozwala na szybką zmianą ulubionych aplikacji
Kultowa Contra, czyli CONTRA: EVOLUTION
SketchBook od Autodesk ZA DARMO przez ograniczony czas
5 aplikacji wartych 20 dolarów do pobrania ZA DARMO
Pobierz za darmo płatne aplikacje z App Store
1Password do pobrania ZA DARMO
Wspomóż projekt (RED) kupując aplikacje z App Store!