Electro Chuck + KONKURS

Gdy tylko firma AppSolution poprosiła mnie o recenzje tej zagranicznej aplikacji stwierdziłem, że… coś się dzieje. Ta gra nie mogła być słaba i z takim podejściem podszedłem do jej testowania. Przyznaje się od razu, że nie przeszedłem jej całej, ale przejście kilkunastu poziomów sprawiło mi nie lada frajdę.

Naszym zadaniem jest nie dopuścić, aby nasz tytułowy Chuck (czymkolwiek on jest) dotknął linii pod napięciem. Oczywiście im dalej w las tym więcej drzew i o ile pierwszy poziom możemy potraktować jako rozgrzewkę to z następnymi nie będzie już tak łatwo. Ponadto są 3 rodzaje wyżej wspomnianych linii – wolna, standardowa i szybka, a linie nie muszą wcale iść prosto. Do tego zbierać musimy gwiazdki i inne tego typu rzeczy, a także omijać przeszkody, które dodatkowo umieszczane są jeszcze na liniach (aby to zrobić wystarczy dotknąć naszego małego przyjaciela). Sterowanie jest bardzo proste, z pewnością wyczujecie Chucka w pierwszej rundzie, o ile nie w tutorialu.

Gra dostępna jest tylko dla użytkowników, którzy posiadają na swoich urządzeniu soft przynajmniej 4.2, także wymagania są dość spore i eliminują sporą część konsumentów. Koszt aplikacji jest niewielki i wynosi 0,99 dolara. Już teraz możecie zdobyć jeden z trzech kodów promocyjnych, które dostaliśmy dla Was bezpośrednio od twórców gry. Wszystko, co musicie zrobić to hmm.. No właśnie, jakieś propozycję kim lub czym jest tytułowy Chuck? Najciekawsze nagrodzimy kodem promocyjnym, a pisać je możecie w komentarzach poniżej strony. Powodzenia i niech moc będzie z Wami!

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...