Jednostki Miar – nie tylko ściąga dla uczniów

Jednostki miar to aplikacja stricte edukacyjna. Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy w niej rozmaite jednostki matematyczne oraz fizyczne wraz z ich definicjami. To swoisty słownik, a także kompendium wiedzy na ten temat. Oprócz samych jednostek znajdziemy tu również wielkości fizyczne, przedrostki oraz oznaczenia jednostek miar. Wszystko uszeregowane alfabetycznie, choć w przypadku przedrostków znalazłbym lepszą segregację (chociażby według wielkości, jaką reprezentują), niemniej jednak wszelkie opisy są jak najbardziej trafne. Swoje umiejętności znajomości jednostek będziemy mogli sprawdzić w średniozaawansowanej grze, która nam to umożliwi. To obowiązkowa aplikacja dla wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów wszelkich politechnik. W jednym miejscu będziemy mieli dostęp do wszystkich jednostek i w razie wypadku (tudzież egzaminu bądź kolokwium) będziemy mogli z niego skorzystać. Póki co, nie mogłem sprawdzić aplikacji w boju, ale na pewno zrobię to we wrześniu ; )

Aplikacja współgra z iOS 3.2 oraz wszystkimi wyższymi, a kosztuje jedynie 0,79 euro. A my po raz kolejny mamy dla Was kody promocyjne. Wyślemy je pierwszym trzem osobom, które napiszą w komentarzu swoje imię. Kody na Jednostki Miar czekają!

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...