Rozmówki polsko – angielskie, niemieckie, hiszpańskie, francuskie – 25 kodów do rozdania!

Dzisiaj dzięki uprzejmości firmy RosMedia, mamy dla Was coś wyjątkowego. Mianowicie firma udostępniła dla czytelników AppleApps.pl 25 kodów promocyjnych do swoich rozmówek. Mamy dla Was po 5 kodów promocyjnych na rozmówki polsko-angielskie, polsko-niemieckie, polsko-hiszpańskie oraz polsko-francuskie, a także coś dla początkujących, czyli aplikację Angielski 102 Podstawowy.

I choć ciężko było nam przetestować appsy pod względem merytorycznym to od strony technicznej spisują się całkiem nieźle. To naprawdę kawał dobrej roboty, a firma po raz kolejny udowadnia nam, że można robić w Polsce aplikacje na światowym poziomie. Dowiemy się co nieco o historii danego kraju, a także poznamy wymowę poszczególnych przydatnych zwrotów oraz gramatykę. Ponadto wakacje to doskonały czas na zainstalowanie sobie czegoś takiego, bowiem wtedy nigdy nie wiadomo, kiedy takie aplikacje mogą nam się przydać.

Jak już wcześniej wspomniałem mamy dla Was 25 kodów promocyjnych (po 5 każdej aplikacji). Wszystko, co musicie zrobić to kliknąć Facebook’owe ‚Lubię to’, które widnieje po prawej stronie, a także napisać w komentarzu, jaka aplikacja z wyżej wymienionych Was interesuje oraz nie zapomnieć podać swojego e-maila w odpowiednim polu. To wszystko, żadnych pytań konkursowych i ukrytych kosztów, wystarczy napisać, co chcecie dostać. Dzięki temu wszyscy chętni, dostaną to, czego chcą.

Po wszystkim, aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
PwnTunes - prosta wymiana danych bez pośrednictwa iTunes
iFavorite Basic - stwórz ikonkę z podobizną znajomego
[FIX] Komunikat "To akcesorium nie obsługuje ładowania"
Wsparcie kalendarza w Centrum Powiadomień
Przełączanie jasności wyświetlacza jednym dotknięciem
Ekstremalna jazda z Extreme Road Trip 2
Unikatowe życzenia świąteczne :)
MyScript z rozpoznawaniem tekstu pisanego jak OCR!
Zawsze aktualny odpis KRS - There's an app for that!
O której wschód? O której zachód?
Live Battery Indicator – połącz ikonę baterii razem z procentami
Xpandr 2 - wspaniały tweak dodaje skróty klawiatury w mgnieniu oka
iTranslate DO MAILI I SMSÓW - kolejna aplikacja językowa
BREAKFINITY - Arkanoid na iOS
Wielka wyprzedaż 20 niezwykłych aplikacji w App Store
Oszczędź 31 dolarów pobierając ZA DARMO 6 aplikacji