Activator

Aplikacja, o której każdy bezwzględnie musi wiedzieć. Pamiętacie historię pierwszego Linuxa, który został zainstalowany na iPhone? Chłopaki się ostro napracowali jednak w fazie wielogodzinnych testów okazało się, że zapomnieli zaimplementować kilka mało ważnych szczegółów – Dotykowy wyświetlacz.. Wymieniać dalej?

iDevices zawdzięczają swój potencjał dotykowi, który jest głównym elementem interfejsu ale tego nie trzeba mówić nikomu. Activator może być jednak obcy. Każdy szczęśliwy posiadacz Jailbreaka może odkrywać potencjał dotykowego wyświetlacza na nowo w dużo szerszym zakresie. Activator to aplikacja dostępna rzecz jasna z Cydii, która umożliwia nam wprowadzenie niemal dowolnych gestów dla praktycznie każdej iOS’owej akcji. W ten sposób możemy otwierać szybko aplikację Aparat np. rozszerzając ikony, czy choćby dwukrotnym puknięciem w zegarek zablokować rotacje wyświetlacza.

Dużym atutem jest ogromna możliwość rozbudowy gestów, które można pobierać z odpowiednich repozytoriów oczywiście z Cydia Store. Nie muszę chyba dodawać, że gesty Activatora przydadzą się również chyba w największym stopniu tym, których urządzenia uległy delikatnym uszkodzeniom. Niedziałający przycisk Home, +/-, czy suwak wibracji to już nie problem. Każda funkcję zbudujemy za pomocą aplikacji Activator. Dobry przykład zastosowania zostanie omówiony w jednym z kolejnych artykułów.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...