Futurystyczny zegar Dominus + KONKURS

Kolejna aplikacja z serii polskie. Dzięki niej możemy zamienić nasze iUrządzenie w zegarek, który będzie widoczny na ekranie. O ile w telefonie aplikacja nie wydaje się być niezbędną, o tyle nasz iPad w pełni zasługuje na to, aby stać się dużym zegarem. To doskonałe rozwiązanie dla osób szukających czegoś nowego. Dzięki tej aplikacji z pewnością wzbudzimy podziw m.in. w gościach, którzy zobaczą na naszej ścianie wiszący tablet wskazujący kolorowymi kropkami godzinę, którą tylko my będziemy umieli odczytać. Z pewnością sprawi to zagadkę (nietrudną, ale zawsze zagadkę) wszystkim tym, którzy będą chcieli odczytać godzinę.

Od pewnego czasu na rynkach zachodnich istnieje pewien trend jeśli chodzi o zegarki. Mianowicie liczą się te stworzone z pomysłu, a do tego im trudniej odczytać godzinę tym lepiej. Podobnie jest z Dominusem. Godzinę odczytamy licząc kropki, które nam wyświetli aplikacja. Możliwe, że jest to kwestia przyzwyczajenia, choć z początku zdaje się to być dość uciążliwe. Aplikacja daje nam również funkcję budzika oraz stopera.

A my, jak zawsze mamy dla Was kody promocyjne dla telefonów iPhone oraz osobne tabletów iPad. Piszcie w komentarzach, która aplikacja Was interesuje, a my postaramy się temu zaradzić.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...