Program TV WP.PL

Któregoś dnia dostałem od kumpla za dwa studenckie piwa mały telewizor 14 cali, a monter UPC podłączając internet zapomniał odłączyć telewizję po wcześniejszych lokatorach. Od tamtego czasu poszukiwałem dobrej aplikacji z programem telewizyjnym… Znalazłem jedną, była świetna jednak oferowała wyłącznie 5 kanałów bezpłatnie. O ile za resztę kanałów należałoby uiścić jednorazową opłatę byłoby to do zrozumienia. Problem jednak polegał na tym, że aplikacja była abonamentowana. Nazwy niestety nie pamiętam.

Nie o tej aplikacji jednak chciałem napisać. Aplikacja Wirtualnej Polski pod nieoczekiwaną nazwą „Program TV” podbiła serca wielu osób. Pierwsza wersja była baaaardzo niedopracowana a komentarze na temat jej uchybień zdawały się nie mieć końca. Wersja poprawiona choć w dalszym ciągu długo ładuje program jest dużo bardziej stabilna. Wyeliminowano błąd nieładowania programu po godzinie ‚zero’, który osobiście przeszkadzał mi najbardziej. W tym momencie jest to naprawdę dobra aplikacja, która posiada bazę dostępną bezpośrednio z serwisu Wirtualna Polska. Można się zatem spodziewać, że w niedługim czasie aplikacja posiądzie nieznośne reklamy, jednak na tę chwilę jest znośna w obsłudze.

Mimo wad, polecam gorąco bo bezpłatnej aplikacji z takimi możliwościami nie ma i nie będzie, chyba że Onet albo Interia szybko postanowią stworzyć konkurencję – w co wątpię. Dużym niedopatrzeniem aplikacji o tak oczywistych i nieskomplikowanych możliwościach jest kompletny brak wsparcia dla iOS 3, a jak wiadomo ciągle bardzo wiele urządzeń korzysta z tej wersji firmware.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...