[KONKURS] AppCamp by Kainos w Polsce!

Z przyjemnością chciałbym poinformować, że właśnie wróciłem z wykładu-prezentacji dotyczącej konkursu zorganizowanego przez Kainos na Politechnice Gdańskiej. Profesjonalnie przeprowadzona prezentacja na temat tworzenia aplikacji dla iOS poprowadzona przez developerów firmy Kainos spotkała się z szerokim zainteresowaniem w postaci…

prawie dwustu słuchaczy. Konkurs ma 3 etapy. W pierwszym z nich należy wysłać interesującą aplikację poprzez stronę AppCamp.pl. Jeśli wykażemy się odpowiednią dozą kreatywności możemy zostać zakwalifikowani do drugiego etapu gdzie czekają na nas pierwsze nagrody – MacBook Air i iPod Touch. Sprzęt zostanie nam wypożyczony na potrzeby tworzenia aplikacji konkursowej.

Jeśli w podanym czasie uda się nam stworzyć aplikację i zamieścić ja w AppStore możemy zatrzymać Maca i iPoda. Szczęśliwcom, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu wystarczy zatem odrobina dobrej woli i trochę samo zaparcia przy tworzeniu aplikacji aby stać się posiadaczami nowego sprzętu Apple. Jedynym zastrzeżeniem jest kategoria aplikacji. Tematem rozpoczynającego się AppCamp jest bowiem szeroko pojęta Medycyna.

Jeśli masz już pomysł na aplikację zachęcam do składania aplikacji poprzez stronę internetową AppCamp.pl. Masz czas do 31 października. Pospiesz się!

O swojej aplikacji będę informował na AppleApps.pl na bieżąco 🙂 Mam szczerą nadzieję na zgarnięcie nagrody niespodziewanki 🙂

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...