[KONKURS] ContactWhisper – nie dla byle kogo

Na początku z trudem przyszło mi zrozumieć twórców tego jakże zacnego oprogramowania. Aplikacja bowiem stawia sobie za zadanie wyświetlania naszych osobistych notatek na temat osoby dzwoniącej. Niby po co? Odpowiedź na to pytanie docierała do mnie przez dłuższą chwilę aż zrozumiałem, że może mi nie jest do końca tak bardzo potrzebna jednak jest pewien target…

ContactWhisper to doskonała aplikacja dla osób mających częsty kontakt z ludźmi, z którymi znajomość nie należy do bliskich. Gdy masz problem z przypomnieniem sobie kim jest dzwoniąca do ciebie osoba to właśnie znalazłeś się w w/w targecie.

Niezależnie czy masz problem z zapamiętaniem dziewczyn (chłopaków), od których właśnie na imprezie wziąłeś numer telefonu czy jesteś wziętym biznesmenem, który często kontaktuje się z kontrahentami – od momentu zakupienia ContactWhisper gdy zadzwoni do Ciebie telefon już będziesz wiedział więcej niż puste kilka słów z opisu numeru telefonu.

Każdej osobie możesz przyporządkować własną (, obszerną) notatkę co sprawia, że nigdy nie zapomnisz z komu wczoraj postawiłeś drinka czy co to za firma, której przedstawiciel wydzwania do ciebie od kilkunastu minut.

Choć na początku byłem bardzo sceptyczny, od dziś wiem, że aplikacja ContactWhisper znajduje się przynajmniej w mojej pierwszej dwudziestce aplikacji ułatwiających życie.

Może aplikacja nie przywróci ci wszystkich skojarzeń związanych z daną osobą nie mniej jednak pozwoli uniknąć wstydu, kompromitacji, wyjść z twarzą itp., itd., etc.

Jeśli ktoś z Was moi drodzy ma jakikolwiek inny sposób na wykorzystanie funkcjonalności aplikacji ContactWhisper proszę o komentarze pod postem.

Do czego jeszcze można wykorzystać notatki widoczne przy osobie dzwoniącej?

Najciekawsze komentarze nagrodzimy kodem promocyjnym na aplikację ContactWhisper

Pospiesz się! Konkurs trwa do najbliższej niedzieli (9.10.11) – Gotowi Start!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...