SBSettings w Centrum Powiadomień iOS 5

Fachowa – angielska nazwa Centrum Powiadomień to Notification Center. Najnowsza odsłona sławnego SBSettings, o którym pisaliśmy dużo wcześniej pozwala na wyłączenie standardowego okienka SBSettings i uaktywnienie funkcji aplikacji jako widget w Notification Center. Aby to uczynić zainstaluj/zaktualizuj SBSettings do najnowszej wersji korzystając z Cydii. Na pierwszy rzut oka widoczną zmianą jest ikona SBSettings na Springboardzie (pulpicie) urządzenia z iOS. Z poziomu aplikacji możemy wyłączyć standardowe okienko i wskazać, które z ikon będą dostępne w Centrum Powiadomień.

Pozostaje jeszcze jedna istota rzecz, która spędzała mi sen z powiek ze względu na to, że na tym etapie widget nie jest jeszcze włączony. Należy przejść do Ustawień iPhone/iPad/iPod następnie wybrać ‚Powiadomienia’ i odszukać ‚SBSettings‚. W tym miejscu należy przesunąć suwak przy opisie ‚Centrum Powiadomienia’. Od tej chwili możemy cieszyć się SBSettings działającym natywnie w Notification Center.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...