AppCamp ciąg dalszy

Poza recenzjami aplikacji opiszę swoją, mam nadzieję jak najdłuższą przygodę z AppCamp. Czym, że to jest zapyta niejeden, otóż przypominam – AppCamp by Kainos w Polsce! Warto przeczytać bo to prawdopodobnie jedyny konkurs w Polsce na czystych zasadach. Nie trzeba wysyłać SMSów za milion złotych czy…

lubić na FB czegokolwiek – Proste zasady, jasno określone wymagania.

Otóż…

W ostatnim dniu miesiąca października mniej więcej na pół godziny przed upływem ostatecznego terminu złożenia aplikacji do AppCamp zostało wysłane moje zgłoszenie. Namówił mnie redaktor AppleiPhones.pl bo marzy mu się darmowa aplikacja Newsowa w App Store, która dopełni struktury naszego przytulnego Apple Family. Mniej więcej przed wczoraj otrzymałem niezwykły email, który pozwolę sobie zacytować:

Cześć!

Zainteresowało nas Twoje zgłoszenie na App Camp! Nie ma pośpiechu – niestety sprzęt nie zdążył dojechać przed tym weekendem, więc szkolenia zaczynają się tydzień później – 12 listopada. Dostaniecie niedługo informację od osoby, która przeprowadzi z Wami krótką rozmowę telefoniczną. Ona pozwoli nam na wyłonienie uczestników pierwszego etapu szkolenia. Czekaj na kolejnego maila : )

Pozdrawiam

Chwilę potem na skrzynkę trafił kolejny email:

Witam Pana,

Po wstępnej analizie aplikacji chciałbym z przyjemnością zaprosić Pana do kolejnego etapu. Przedzwonię do Pana żeby krótko porozmawiać o Pana pomyśle/pomysłach oraz o dotychczasowym doświadczeniu w programowaniu.

Proszę o potwierdzenie gotowości odbycia rozmowy w jednym z wybranych terminów.

Pozdrawiam

Tak więc czekam na telefon umówiony na konkretny dzień i konkretną godzinę. Już niebawem okaże się czy czytelnicy AppleApps będą pierwszymi testerami moich aplikacji. Na pewno nie zabraknie kodów promocyjnych. A jeśli nie… zawsze warto marzyć bo ograniczanie się na poziomie marzeń to zabijanie własnej wyobraźni.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...