AppCamp – Etap II

Marzenia przekuły się w rzeczywistość. Jest godzina 3:25 (w nocy) a ja jak głupi postanowiłem podzielić się z Wami drodzy czytelnicy tym dlaczego jeszcze nie śpię. Pomijając fakt, że wróciłem kilka godzin temu z Rocktoberfest Eski Rock podczas, którego oświadczyłem się swojej Magdalenie prosto ze sceny (jeśli ktoś z Was był i pamięta proszę o komentarz 😉 ) i to, że dalej mam problem z metabolizmem alkoholu (dzięki Bisior 😉 ) …

Otrzymałem fantastyczny mailing, którym pragnę się pochwalić:

Cześć!

Z przyjemnością piszę tego e-maila, ponieważ zakwalifikowałeś/-aś się na App Camp! Gratulacje!

Teraz czeka nas kilka tygodni pracy – zaczynamy w sobotę 12 listopada, o godz. 9:00. Zapraszam na Politechnikę Gdańską, Wydział ETI, sala NE 109.

Wygląda na to, że od najbliższej soboty firma Kainos będzie uczyć mnie programowania aplikacji na iPhone(!). Tak jest! W głębi duszy już czuję się wygrany. Konkurencja była nie byle jaka a sam znalazłem się w pierwszej osiemnastce szczęśliwców, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu.

Mam nadzieję, że nie tylko nauczę się programować aplikacje dla iOS ale również w przejrzysty sposób zorganizuję wirtualny kurs na Apple Apps, dzięki któremu już niedługo każdy z czytelników będzie potrafił napisać własną, prostą aplikację na iOS.

Liczę na Wasze wsparcie gdyż z całą pewnością będę potrzebował grupy testerów i pomocników w celu zdobycia nagrody głównej, którą na razie nie wiadomo co jest 😉

Bądź na bieżąco dzięki subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...