Ekstraklasa.net LIVE!

Coś specjalnie dla fanów piłki kopanej. Ekstraklasa.net LIVE! umożliwi nam śledzenie na żywo poczynań piłkarzy na boisku. W jej wachlarzu możliwości znajdziemy aktualne wyniki z T-Mobile Ekstraklasy, Pucharu Polski, 1. ligi, a także reprezentacji polskiej, ciekawszych starć z 2. ligi oraz lig zagranicznych, Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

To świetna aplikacja dla wszystkich amatorów piłki nożnej, którzy aktualnie nie mają dostępu do telewizora lub są na ważnym spotkaniu biznesowym w trakcie najważniejszego meczu w ich życiu. Oprócz aktualnych relacji z meczów i wyników, znajdziemy fotorelacje, możliwość wymieniania się opiniami z innymi kibicami, dostęp do uaktualnianych na bieżąco tabel i terminarzy, a także ciekawe newsy. Aplikacja jest w pełni darmowa i w swojej kategorii bezkonkurencyjna.

Aby być ciągle na bieżąco pamiętaj także o subskrypcji. Kliknij ‘Lubię to’, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania paru cennych, dla co niektórych słów.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...