iDownloader PRO – Zaawansowany manager plików [KONKURS]

Jakiś czas temu pisałem o aplikacji iDownload PRO, którą autor co jakiś czas pozostawia w App Store bezpłatną. W tej chwili również można nabyć ten downloader za darmo. Jednak nie o tej aplikacji chciałbym pisać. Głównym tematem tego artykułu jest program, który nie tylko funkcjonalnością jest zbliżony do poprzednika ale również i nazwą.

W ogromnym skrócie – iDownloader PRO to szybsze działanie, ładniejszy interfejs graficzny, możliwość użycia wielu kart przeglądarki, pełny ekran, ultra szybkie pobieranie plików, możliwe jednoczesne pobieranie aż 50 plików, pobieranie w tle, wznawianie pobierania, rozbudowany odtwarzacz audio-wideo w tym poza standardowymi również MOV i 3GP (!), miniatury na liście plików, możliwość eksportu plików do ‚Rolki z aparatu’ (!), Zaawansowane sortowanie po nazwie, typie, rozmiarze, dacie i czymkolwiek dusza zapragnie, obsługa archiwów (zip & rar), udostępnianie plików przez iTunes, USB, Wi-fi, pokaz slajdów jako opcja przy wyświetlaniu zdjęć, Możliwość otwierania plików w innych zainstalowanych aplikacjach (np. Dropbox!), zabezpieczenie plików hasłem… Dodatkowym ogromnym atutem jest uniwersalność aplikacji względem platformy sprzętowej. Zarówno iPad, iPhone, iPod mogą korzystać z iDowloader PRO w swojej nominalnej rozdzielczości(!). Aplikacja kosztuje € 1.59.

Przyznam szczerze, że bezpłatny odpowiednik opisywanego managera plików dzieli ogromna przepaść od wielbionego od niebiosa iDownloader PRO a z kolei tak łatwo pomylić się w nazwie 🙂 Nie ukrywam, że poza testami pełnej wersji postanowiłem również sprawdzić jakie możliwości oferuje albo raczej nie oferuje wersją bez ‚PRO’, czyli sam iDownloader.

Wersja bezpłatna pozwala na jednoczesne przechowywanie 7 plików w pamięci aplikacji. Dodatkowo nie posiada dość istotnej jak dla mnie funkcji a mianowicie eksportu do ‚Camera Roll’ (Rolki z aparatu). Mniej ważnym brakiem wydaje się być brak możliwości transferowania plików za pośrednictwem popularnego Wi-Fi.

Ogromnym plusem wersji bezpłatnej jest ładniejsza ikona(!). Z badań wynika, że wielu użytkowników iOS przywiązuje ogromną wagę do ikony i interfejsu do tego stopnia, że potrafią oni zdecydować się na aplikację płatną oferującą mniej funkcji od aplikacji bezpłatnej oferującej więcej funkcji ale w mniej ładny sposób…

KONKURS

Tyle zachwalania było a ty drogi czytelniku musiałeś przebrnąć przez tyle tekstu, że zasłużyłeś na nagrodę 🙂 czas na konkurs. Autor aplikacji oddał do mojej dyspozycji 3 kody, które chciałbym rozdać czytelnikom AppleApps. Uważam, że aplikacja jest warta uwagi bo osobiście odkąd mam iDownloader PRO przestałem korzystać z iFile.

Wróćmy jednak do konkursu. Od zawsze mam problem z organizacją konkursów na AppleApps. Nigdy nie wiem czym mogliby wykazać się czytelnicy aby zdobyć kod promocyjny. Dlatego dzisiejszy konkurs będzie polegał na tym aby wymyślić jak najprostsze zasady organizacji konkursu.

Reasumując – Co muszę zrobić aby otrzymać kod na iDownloader PRO ?

– Kliknij ‚Lubię to’ na górze strony AppleApps.pl
– Opcjonalnie kliknij +1 na górze strony AppleApps.pl
– Wymyśl proste zasady konkursowe na kolejny konkurs

Trzy najciekawsze zostaną nagrodzone i wykorzystane przy okazji organizacji kolejnych konkursów. Biorąc udział w konkursie pozwalasz na wykorzystanie swojego pomysłu w ramach organizacji kolejnych konkursów przez AppleApps.pl, AppleiPads.pl i AppleiPhones.pl. Konkurs trwa tydzień – każdy ma szanse 🙂 do dzieła.

A teraz mam do Ciebie ogromną prośbę! Założyłem się z redaktorem AppleiPhones.pl, że w krótkim czasie liczba fanów AppleApps.pl przebije liczbę fanów AppleiPhones.pl. W związku z powyższym gorrąco proszę Cię o pomoc. Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu i utarcia nosa zarozumialcowi :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...