iPhone przeczyta Twoje SMS’y !

O nie! Nikt nie będzie czytał moich smsów! … Właśnie, że będzie i na dodatek będziesz z tego powodu szczęśliwy(-a). Jak to? Nowość w Cydia Store! Nowa aplikacja, której zadaniem jest informowanie o akcjach odczytując ich treść. Jak to działa w praktyce? Gdy dzwoni mój brat, zanim usłyszę…

dzwonek telefonu słyszę „Dzwoni brat”. Gdy dostanę smsa słyszę np.: „Wiadomość od brat: Jedziesz dziś na zakupy?”. Proste i niezwykle funkcjonalne – twierdzę tak z perspektywy kilkudniowego użytkowania.

Aplikacja obsługuje nie wiedzieć czemu kilkadziesiąt przeróżnych języków co oznacza przede wszystkim trudność w implementacji akcentu i metod odczytu złożeń znaków co nazywamy potocznie syntezą mowy. Język polski jest reprezentowany przez znaną każdemu Polakowi mojego pokolenia Iwonę. Ivona użycza głosu aplikacji, o której mowa w niniejszym artykule. Aplikacja o wszystko mówiącej nazwie CallTell for 3GS and i4 kosztuje $1.99 w Cydii. Gorąco polecam bo aplikacja tego typu zdarza się niezwykle rzadko.

A teraz mam do Ciebie ogromną prośbę! Założyłem się z redaktorem AppleiPhones.pl, że w krótkim czasie liczba fanów AppleApps.pl przebije liczbę fanów AppleiPhones.pl. W związku z powyższym gorrąco proszę Cię o pomoc. Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu i utarcia nosa zarozumialcowi :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...