[Jailbreak Tweak] Okładka albumu zamiast ikony iPod’a

Tweak dostarczający bardzo przyjemną funkcję do naszych urządzeń Apple. Gdy tylko zaczynamy używać aplikacji ‚Muzyka’ (iPod) w tzw. AppSwitcher zamiast ikony aplikacji widoczna będzie okładka albumu, który jest aktualnie odtwarzany. Przykład funkcjonowania przedstawiono na zdjęciu głównym.

Aby daną funkcjonalność uzyskać należy posiadać urządzenie z iOS 5+ wraz z Jailbreakiem (na tę chwilę jedynie w opcji Tethered wyłącznie dla iPada 1).

Aplikacja nosi nazwę AlbumArt on AppSwitcher i znajduje się w repozytorium BigBoss (zaufane). Aby zainstalować omawiany Tweak należy uruchomić Cydię po czym wyszukać aplikację po nazwie po czym przejść do instalacji aplikacji.

A teraz mam do Ciebie ogromną prośbę! Założyłem się z redaktorem AppleiPhones.pl, że w krótkim czasie liczba fanów AppleApps.pl przebije liczbę fanów AppleiPhones.pl. W związku z powyższym gorrąco proszę Cię o pomoc. Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu i utarcia nosa zarozumialcowi :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...