[FIX] Komunikat „To akcesorium nie obsługuje ładowania”

Zaktualizowałeś iOS do najnowszej wspieranej wersji siadasz z radością za kółko, włączasz nawigację, podłączasz ładowarkę i? Niespodzianka! Albo… Chcesz jak zwykle po pracy podłączyć swojego iP pod niedawno zakupioną przystawkę do sprzętu grającego w twoim domu i… szlak cię trafia – nie działa! Lub… Kupiłeś na aukcji… tani kabel – bo po co kupować drogi. Działał na iOS 4 bez problemu. Aktualizujesz iOS i widzisz komunikat „To akcesorium nie obsługuje ładowania”.

Trzy równie prawdopodobne historie. Zdarzyły się wielu. Wiele też ładowarek i kabli przez to poleciało do śmietnika. Oczywiście nie od razu. Na sam początek zaczęło się od przeszukiwania sieci w poszukiwaniu rozwiązania. Zmiany w plikach, jakieś usuwanie, logowanie i inne pierdoły a to i tak wszystko na nic bo w „iOS 5 nic nie działa” dowiadujemy się z popularnego forum.

A ja wam powiem, że jest sposób tylko mało kto pofatygował się o to, żeby zwyczajnie dokładniej przeszukać zasoby Cydii. Zapraszam do pobierania tweaka NoAccessorySplash z zaufanego repozytorium ModMyi.

Aplikacja rozwiązuje w mig wszystkie ładowarko-podobne problemy z iPhone, iPadem i iPodem. Lubisz to!

Bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...