25 miliardów aplikacji pobranych z App Store

To kolejny imponujący rekord firmy Apple. Biorąc pod uwagę, że sklep otwarto w roku 2008 to wynik robi wrażenie. Statystycznie na każdego mieszkańca naszego świata, włączając starszą babcię, małe afrykańskie dziecko i pana spod sklepu, przypada ściągnięcie blisko czterech aplikacji… Ktoś musi ostro zawyżać tą średnią zakładając, że wyżej wymienione osoby nie posiadają iPhone’ów. Osobiście nie sądzę, aby ktokolwiek, nawet Steve Jobs, kiedykolwiek prognozował sklepowi z aplikacjami aż taki sukces.

Przypomnijmy, że App Store ma niespełna cztery lata i znajdziemy tam aż 600 tysięcy aplikacji dodawanych do sklepu przez ponad 100 tysięcy zarejestrowanych deweloperów. Oczywiście osoba, która pobrała 25-miliardową aplikację otrzymała kartę podarunkową w wysokości 10. tysięcy dolarów na aplikacje w App Store. Co ciekawe 10-miliardowa aplikacja została ściągnięta w styczniu ubiegłego roku. Z pewnością już niedługo będziemy świadkami kolejnych rekordów, gdzie znowu wygrać będzie można karty podarunkowe, także powodzenia!

Bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...