PendriPhone – iPhone jako Pendrive!

Jest to jedna z najbardziej i najdłużej poszukiwanych przeze mnie funkcjonalności dla mojego iPhone, iPoda i iPada. Tak wszystkie z nich mogą być moim pendrivem! Od teraz i co najważniejsze – za darmo możesz zmienić swojego iPhone w dysk usb czy popularny flash drive! jak tego dokonać? Przechodzę zatem do sedna…

Rzecz wydaje się wręcz zabawnie prosta. Musisz tylko dodać repozytorium http://apt.dmytro.me z poziomu Cydia > Manage > Sources > Edit > Add i wyszukać a następnie zainstalować aplikację USB Drive. Potem czeka cię już tylko banalnie prosta konfiguracja programu, podczas, której zostaniesz poproszony o wybranie pojemności swojego Pendrive, jego nazwy i opcji pojawiania się na komputerze. Osobiście polecam wybranie opcji Drive + iTunes. Pozwoli to na jednoczesne korzystanie z iPhone jako Pendrive jak i konfigurację telefonu w środowisku iTunes.

Bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj AppleApps.pl na BlipieTwitterzeFacebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...