Wsparcie kalendarza w Centrum Powiadomień

Gdy już masz urządzenie z iOS 5+ z NotificationCenter (Centrum Powiadomień) to po jakimś czasie zaczynasz się zastanawiać do czego w ogóle jest ci to potrzebne. Tak, tak – jestem przeciwnikiem Centrum Powiadomień bo najwyraźniej nie umiem z niego korzystać tak jak to sobie zaplanowali tam na górze.

W NotificationCenter mam wyłącznie przyciski z SBSettings i (moim zdaniem) doskonałe udogodnienie – kalendarz. Dzięki temu, że to drugie znajduje się w tak łatwo dostępnym miejscu znacznie łatwiej udaje mi się planować swój czas wolny.

Do tej pory wyglądało to tak, że pisząc maila, smsa, cokolwiek, chcąc spojrzeć na aktualną lub przyszłą datę musiałem wyjść z aplikacji, w której w danej chwili przyszło mi pracować a następnie po sprawdzeniu wszystkiego co było mi niezbędne, powrócić do początkowej aplikacji.

O jakie szczęście, że ktoś z mądrzejszych ode mnie wpadł na tak arcy genialny pomysł, żeby wyświetlać kalendarz w NC. Jeśli również chcesz aby twoje Centrum powiadomień w iOS 5 posiadło tę niezwykłą moc, koniecznie zainstaluj paczkę z Cydii o nazwie Calendar for NotificationCenter dostępną w standardowych repozytoriach Cydii a życie stanie się prostsze.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...