Google Chrome dla iOS – Premiera

Prawdopodobnie jedna z najdłużej oczekiwanych aplikacji na nasze urządzenia spod znaku nadgryzionego jabłka. Przed wczoraj Google Chrome dla iPad, iPod i iPhone ujrzał światło dzienne pojawiając się hucznie w App Store. W obecnej chwili posiada 4,5/5 gwiazdek i posiada całe mnóstwo pozytywnych, sympatycznych komentarzy. Google Chrome to poważny konkurent dla tradycyjnego Mac’owskiego Safari. Czy wersja mobilna również stanowi poważne zagrożenie dla macierzystej przeglądarki? Mam nadzieję…

Mobile Safari nie jest niczyją ‚ulubioną’ przeglądarką. Do tej pory była jedynym sensownych rozwiązaniem bo z tego co się orientuję Opera Mobile w wersji na iOS nie dorasta jej do pięt – ciężka, kłopotliwa, nie ładna. Chrome ma przed sobą poważne wyzwanie jednak wydaje się już na starcie lepszym rozwiązaniem niż Syfari.

Polecam każdemu przetestowanie na własny użytek bo aplikacja jest kompletnie darmowa. W moim przypadku Syfari jest już na ostatniej stronie z aplikacjami a w docku widnieje dumnie ikona Google Chrome.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...