Streaming z Igrzysk Olimpijskich z nową aplikacją od BBC

XXX Letnie Igrzyska Olimpijskie tuż tuż, a Wam z pewnością przyda się aplikacja BBC Olympics. To dzięki niej będziecie mieli możliwość być jeszcze bliżej tego wielkiego wydarzenia sportowego na żywo, dzięki 3G lub WiFi.

Aplikacja posiada bardzo przystępny interfejs. Jest ona nie tylko rozszerzeniem portalu BBC, ale również pozwoli nam śledzić na żywo wyniki z nadchodzących igrzysk. Z ciekawszych funkcji wymienić można chociażby komentarze, harmonogramy, relacje i zestawienie medali dla poszczególnych krajów. Każda dyscyplina sportu, każdy kraj oraz każdy jeden sportowiec posiada swoją własną stronę.

Jak więc widzicie, nie trzeba jechać do Londynu, aby móc przeżyć sportowe emocje. Aplikacja jest w całości bezpłatna i pobrać można ją już teraz z App Store. Niestety tylko dla urządzeń z iOS 5 minimum.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...