Wybierz swoją domyślną przeglądarkę w iOS!

Za chwilę prawdopodobnie przyczepi się do tego komisja europejska ale zanim to nastąpi już teraz możemy sobie wybrać domyślną przeglądarkę w systemie operacyjnym iOS (i Operating System). Apple niestety zapomniało podarować nam tę skromną możliwość i bez względu na wszystko dosłownie każdego linka otworzy nam systemowe Mobile Safari.

W obecnej chwili możemy jednak na iOS korzystać również z Opery i Chrome co znacznie utrudnia sprawę gdy Safari znalazło się już dawno na ostatnim pulpicie lub gdzieś głęboko w folderach.

Na ten prosty i jednocześnie doskonały pomysł wpadł jeden z developerów Cydii – Ryan Petrich. Aby zainstalować jego Tweak umożliwiający z poziomu ustawień iPada, iPhone’a lub iPoda wybór domyślnej przeglądarki wykonaj poniższe kroki:

  1. Dodaj do Cydii repozytorium Ryana Petricha (Cydia > Sources > Edit > Add) : http://rpetri.ch/repo
  2. Wyszukaj i zainstaluj: BrowserChooser
 Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...