Zostań Redaktorem na AppleApps.pl

Jeden z najstarszych blogów wyłącznie o aplikacjach na iOS – AppleApps.pl – potrzebuje blogera. Studia, matury, inne problemy naszych redaktorów hobbystów sprawiły, że w ostatnich czasach nasza ‚redakcyjka’ delikatnie się uszczupliła. Blog powstał jako trzeci z grupy, do której należą również AppleiPhones.pl i AppleiPads.pl jednak jako jedyny przynosi wymierne korzyści, o których za chwilę.

Ogłaszamy zapotrzebowanie na blogera AppleApps.pl ! Jeśli interesujesz się poczynaniami firmy Apple, iPhone’m, iPadem, iPodami, iOS i technologią mobilną, znasz język angielski w stopniu co najmniej mailowo-komunikatywnym i lubisz pisać, zgłoś się!

Co trzeba zrobić?

Napisz próbny tekst na temat Apple, iPhone, iPada, iOS lub docelowo już na bloga o wybranej aplikacji i wyślij na adres: kontakt@appleapps.pl Najlepiej, żebyś posiadał już doświadczenie w pisaniu newsów/artykułów itp.

Co gwarantujemy?

Przede wszystkim świetną zabawę i pewnego rodzaju popularność wynikającą z obecności Twojego nazwiska pod każdym z artykułów i nie tylko. Dodatkowo wejdziesz w posiadanie ‚firmowego maila’, dzięki, któremu zyskasz dostęp do wszystkich propozycji firm trzecich, chcących reklamować swoje aplikacje na AppleApps. W głównej mierze pozwala to na otrzymanie wielu świetnych aplikacji za darmo prosto od producenta i nawiązanie kontaktów z developerami (głównie z zachodu). Czekamy na Twój odzew.

Zapraszamy!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...