Metal Slug 3 – wspomnienie młodości w salonie gier

To właśnie jedna z tych gier, w które grało się w salonach gier w czasie letnich wakacji w turystycznych ośrodkach Polski. Jest to typowa strzelanka, w której wcielimy się w jednego z komandosów i za zadanie będziemy mieli rozwalić wszystko, co stanie nam na drodze. Brzmi jak banał, ale grywalność jest niesamowita. W dodatku sentyment jaki łączę z tą grą jest nie do opisania. Aby zagrać w grę potrzebne będzie urządzenie mobilne z minimalnym iOS 4.2.

Niestety Metal Slug 3 kosztuje i to niemało. Każdy kto będzie chciał się odchamić w bezmózgiej strzelance będzie zmuszony zapłacić 6,99$. To niewątpliwy, ale wydaje mi się, że jedyny minus tej gry.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...