TomTom – bezkonkurencyjna nawigacja dla iOS

Chociaż map z nawigacją w AppStore jest cały wachlarz – do wyboru do koloru, naszym zdanie w dalszym ciągu prym wiedzie TomTom.

Automapa choć bardzo dobra wymaga od nas comiesięcznego wkładu finansowego co naszym zdaniem jest niedopuszczalne.

Navigon skolei potrafi wyprowadzić nieźle w pole nawet gdy teoretycznie znamy trasę na pamięć, sugerując skomplikowane przejazdy.

TomTom w najnowszej odsłonie pozwala na całkiem intuicyjne poruszanie się w menu aplikacji a dodatkowo oferuje całą masę opcji dodatkowych.

Działa bardzo sprawnie i szybko nawet na starszych urządzeniach, szybko odnajduje się w terenie, stosunkowo często aktualizuje informacje o trasach ściągając dodatkowe bezpłatne paczki danych bezpośrednio z serwera każdorazowo pytają czy może skorzystać z sieci.

Bez dwóch zdań wygrywa w każdej konkurencji jaką jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Na polskich drogach sprawdza się doskonale dodatkowo informując o fotoradarach i ograniczeniach prędkości. Gorąco polecamy wszystkim podróżnikom.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...