Trasa spaceru/biegu na mapie Google

Aplikacji zapisujących tracy (tzw. Tacker) jest w App Store bardzo wiele. Trudno jednak wyodrębnić tę najlepszą.

Każda ma swoje wady jak i mnóstwo zalet. Przetestowaliśmy kilkanaście najpopularniejszych aby wybrać tę jedyną. Na wstępie jednak odrzuciliśmy wszystkie, które na siłę starają się wrzucić mapę na naszą Facebookową tablicę co skolei stanowi warunek obejrzenia wyników biegu tudzież spaceru.

Aplikacja app2run zdecydowanie wpisuje się w nasze oczekiwania. Jest prosta w obsłudze, zapewnia podstawową funkcjonalność, jest bezpłatna a dzielenie się na portalach społecznościowych dostarcza jako opcję (niestety bez prostej obsługi Facebooka).

Istnieje kilka możliwości eksportu wygenerowanej mapy co po odpowiedniej obróbce pozwoli na udostępnienie wyników na facebooku jednak nie należy to do najprostszych czynności.

Aplikacja według naszego zamysłu powinna udostępnić przedewszystkim nam informacje o naszym biegu.

Dodatkowo została wyposażona w moduł prędkościomierza co daje nam dodatkowe informacje o biegu w danym czasie. Pozwala również na zapisanie kilku, kilkunastu różnych wydarzeń czego zdecydowanie brakuje przeważającej większości aplikacji tego typu.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...