Ten kalkulator powinien być natywną aplikacją Apple w kazdym iOS!

To kolejna fantastyczna aplikacja wyłowiona spośród tysięcy. Długo szukałem porządnego kalkulatora dla swojego iPhone. Mój wysiłek jednak się opłacił co zresztą sami potwierdzicie mam nadzięję lajkami i komentarzami.

Archimedes to bardzo przemyślana aplikacja. Autor doskonale wiedział czego użytkownicy iOS potrzebują od swojego kalkulatora. Idealnie wykorzystuje gesty swipe ale nie w sposób wymuszony jak to się zdarza we wielu innych aplikacjach. Pozwala na zmyślne kopiowanie i wklejanie czy zapamiętywanie poprzednich działań i wyników.

Gdybym mógł, przyznałbym autorowi nagrodę. Posiada wiele zaawansowanych funkcji matematycznych ale bez przesady. Nie narysuje niestety wykresu. Mimo wszystko braki aplikacji są rekompensowane przez doskonały do granic możliwości interfejs użytkowanika.

Polecamy każdemu bo nie trzeba być matematykiem żeby wyciągnąć z Archimedesa to co w nim najlepsze. Naszym skromnym zdaniem Apple powinno wykupić prawa do tej aplikacji i wdrożyć ją jako standardową, natywną aplikację Kalkulator w każdej kolejnej wersji iOS.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...