Dodawanie rekordów do listy ostatnich połączeń

FakeHistory to tweak z Cydia Store, który umożliwia sprytne dodanie połączeń do listy w iPhone. Po co? Wy mi odpowiedzcie po co wam takie rozwiązanie? Broń Boże nie namawiam nikogo do oszustwa! Jednak jeśli nazwiemy to zmyślnym kawałem cała zabawa nabiera nowego sensu.

Chcesz kumplowi udowodnić, że dzwoniła do ciebie świetna dziewczyna? A może szefowi, że dzwoniłeś do klienta ale nie odebrał? Twój wybór, twoja decyzja. Moim skromnym zdaniem warto mieć tego tweaka ‚na wszelki wypadek’. Nie namawiam, nie zachęcam ale wiedz drogi czytelniku, że takie rozwiązanie istnieje dla twojego iPhone. FakeHistory dostępny w Cydii.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...