Prawie jak Siri…

Większości nieposiadających najnowszego iPhone 5 lub iPhone 4S zapewne bardzo brakuje Siri. Nawet jeśli mamy już Siri to nie koniecznie chce nam się z telefonem rozmawiać … po angielsku.

W Cydii znajduje się całkiem przyjemna aplikacja, która na tę chwile dostarcza w miarę ubogą funkcjonalność ale z biegiem czasu ma się ona rozwijać. Warto mimo wszystko zobaczyć jak działa całe rozwiązanie. Może nie koniecznie uda sie nam głosowo gdzieś zadzwonić w obecnej formie jednak zdecydowanie doskonałość Google’owego rozpoznawania mowy w naszym języku ojczystyk każdemu powinna przypaść do gustu.

NowNow bo tak się nazywa aplikacja jest dostępny w standardowych repozytoriach Cydia Store i wymaga do swojego poprawnego funkcjonowania dodatkowej aplikacji z App Store – Google Search.

Zobaczmy jak funkcjonuje to rozwiązanie w praktyce:

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...