[KONKURS] Speeq Angielski | Polski – 100 tys. użytkowników nie może się mylić

Przerywamy świąteczne recenzje, aby nadać specjalny komunikat i zorganizować konkurs. Speeq to jedna z najbardziej popularnych polskich aplikacji. Co czyni ją tak wyjątkową? Postaram się, jak tylko mogę obiektywnie ocenić tą aplikację.

Po pierwsze na uwagę zasługuje sam koncept. Aplikacja różni się od wszystkich innych sposobem nauki. Większość z nich to po prostu słowniki oprawione ładną szatą graficzną. Speeq to zupełnie nowe podejście do nauki języka. Po drugie oprawa graficzna i interfejs zostały zrobione na najwyższym poziomie. Sam zamysł byłby niczym, gdyby nie perfekcyjne wykonanie aplikacji. Po trzecie rozmaite możliwości nauki od słówek począwszy, na kotwicach pamięciowych skończywszy. Czytanie, pisanie, zapamiętywanie i jeszcze karty własnych osiągnięć. I choć aplikacja kosztuje 2,69 euro to zdecydowanie uważam, że będzie to dużo lepiej spożytkowana kwota pieniędzy, niż ta przeznaczona na korepetycje z języka angielskiego. Wymagana wersja softu to iOS 4.3. Coś czuje, że aplikacja na długo zagości w moim folderze ‚Nauka’.

KONKURS

Na fanpage’ach naszych braterskich stron AppleiPhones.pl (fanpage) oraz AppleiPads.pl (fanpage) mamy dla Was kilka kodów promocyjnych na aplikacje Speeq Angielski | Polski. Odpowiednio kody na iPhone są do zgarnięcia na fanpage’u AppleiPhones.pl, a kody na aplikacje dla iPada są na fanpage’u AppleiPads.pl. Wszystko, co musicie zrobić, aby zgarnąć kod na aplikację o wartości 2,69 euro to:

– być fanem danej strony (kliknąć lubię to!)

– udostępnić na swojej tablicy post z danej strony z informacją o konkursie.

Kto pierwszy, ten lepszy – liczba kodów promocyjnych ograniczona.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...