Przyciski głośności mogą zmieniać jasność ekranu!

Czy ktoś w ogóle używa przycisków głośności odkąd w pasku wyboru aplikacji w multitaskingu, przesuwając go w lewo jest suwak płynnej regulacji głośności? Przyznam się szczerze, że nie pamiętam kiedy ostatnio używałem przycisków głośności. Chyba praktycznie przez przypadek denerwując się za każdym razem na ściszoną rozmowę czy muzykę. Tak czy inaczej problem z głowy.

Uwielbiam regulować jasność wyświetlacza w swoim iPhone bo regulacja automatyczne w moim przypadku za dobrze się nie spisuje. Poza tym jako wierny ideałom posiadacz iPhone 3GS, nie posiadam lampy błyskowej, która może służyć mi za latarkę a jedynie obszerny wyświetlacz, którym staram się ułatwić sobie życie.

Oświetlenie czegoś wyświetlaczem nie jest wcale proste kiedy potrzebuję maksimum dostępnego światła. Musze zatem zmienić poziom jasności wyświetlacza, po czym uruchomić aplikację, która ukaże mi biały ekran imitujący białą jarzeniówkę.

Od jakiegoś czasu jest to znacznie prostsze! Dzięki BrightVol dostępnej bezpłatnie z Cydii włączam moją ‚latarkę’ a przyciskami głośności ustawiam jasność wyświetlacza. Wystarczy wcisnąć obydwa przyciski głośności aby przejść do regulacji jasności. Kolejne wciśnięcie obydwu przycisków spowoduje ponowną regulację głośności. I tak w kółko. Simply Clever! Gorąco zachęcam do instalacji.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...