Bicz z The Big Bang Theory! :)

Nie wiem ilu z was drodzy czytelnicy jest tak samo ogromnymi fanami Sheldona Coopera i ekipy z The Big Bang Theory ale nie mogę odpuścić sobie napisania na temat pewnej aplikacji, z którą wiąże się przede wszystkim Historia Wielkiej Sławy.

Zrzut ekranu 2013-01-29 (godz. 22.54.03)

Otóż w kilku odcinkach jednego z pierwszych sezonów bohaterowie najpopularniejszego amerykańskiego sitcomu bez słów wytykali sobie zachowania udowadniające „życie na krótkiej smyczy”, „pod pantoflem” – o mężczyznach potocznie: „pantoflarz”. W prześmiewczy sposób użyli do tego aplikacji imitującej dźwięki bicza na telefonie Apple.

Wyobrażacie sobie co się stało potem? W tamtym czasie w App Store były dwie aplikacje, o tej funkcjonalności. Nazwy drugiej nie pamiętam ale z powodzeniem używam Pocket Whip. Każda z tych dwóch aplikacji do czasu wyemitowania pierwszego odcinka z użyciem dźwięków bicza miała na koncie zaledwie kilkadziesiąt pobrań. Po emisji ilość pobrań doszła do kilku milionów i cały czas cieszy się ogromną popularnością. Zobacz urywki The Big Bang Theory z użyciem Pocket Whip (twórcy aplikacji twierdzą, że to właśnie ich aplikacja została użyta w The Big Bang Theory.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...