My Horse – końskie tamagotchi

koń

Dla tych, dla których oglądanie Żubrów podczas sesji to za mało – opieka nad koniem. W grze „My Horse” naszym zadaniem jest ciągłe opiekowanie się koniem. Do codziennych naszych obowiązków należy karmienie konia i czyszczenie, zabawa z nim, sprzątanie padoku, jak i boksu. Dbamy o to, aby koń był zadowolony (punkty obok serduszka) i miał dobre (końskie) zdrowie (punkty obok krzyżyka). Co pewien czas odbywamy treningi, po zakończeniu których przystępujemy do zawodów w skokach przez przeszkody. Udział w treningach zabiera energie od naszego konia (punkty obok błyskawicy), dlatego czasami trening trzeba rozłożyć na dwa dni, do momentu aż koń znów nabierze sił.

koń3

Oczywiście za wszystkie czynności oraz pierwsze miejsce w zawodach otrzymujemy pieniążki. Jak uzbieramy odpowiednią sumę możemy kupić np. lepsze jedzenie dla konia (poprawia zdrowie), ubranie, siodło, ochraniacze (dzięki nim zyskujemy większą liczbę punktów za styl na zawodach), czy nowe miejsce zamieszkania dla naszego pupila. Wszystkie czynności prowadzą nas na kolejne poziomy gry, odkrywamy coraz to nowsze możliwości. Aplikacja ta jest bezpłatna do pobrania w App Store.

koń2

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...