podDJ – aplikacja od hakera Pod2g już w App Store

mzl.onqblryy.480x480-75

Wygląda na to, że Pod2g nieźle sobie pogrywa z Apple. Kto by pomyślał, ale firma z Cupertino właśnie zaakceptowała jego aplikację na iPada i udostępniła do kupienia w swoim sklepie. No dobra, ale o czym jest ta aplikacja? Raczej nietrudno się domyśleć.

Jak sama nazwa mówi Pod2g serwuje nam konsoletę DJ’a. Ma ona mnóstwo opcji, na których kompletnie się nie znam, ale które na pewno przypadną do gustu zagorzałym fanom miksowania muzyki. podDJ jest według mnie bardzo droga, bo kosztuje aż 8,29 dolara i dostępna jest na razie tylko i wyłącznie w nowozelandzkim App Store. Może ją zainstalować każdy, kto ma iPada z iOS 6.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...