Ringtones, czyli bezpłatny kreator dzwonków

ringtones

Dzwonki w telefonach iPhone to śliski temat. Dlaczego po prostu nie mogę sobie wgrać dzwonka jakiego chcę, a najlepiej po prostu z iPoda? No niestety tak łatwo nie ma, a na to pytanie odpowiedź znają tylko najstarsi górale. Na szczęście są jeszcze aplikacje stworzone przez kreatywnych deweloperów. Jedną z nich jest właśnie Ringtones. W kilku krokach. Za pomocą aplikacji wybieramy z naszego iPoda utwór muzyczny. Następnie możemy wedle uznania go przyciąć (edycja jest niezwykle prosta). Możemy również nagrać nasz własny dzwonek. Poza tym możemy także określić, jakiego typu będzie to dzwonek (telefonu, nowej wiadomości e-mail, czy SMS).

ringtones2

Jedynym problemem dla co niektórych może być fakt, że niestety nie obędziemy się bez iTunes. Ale czego mogliśmy się spodziewać, skoro aplikacja jest darmowa i przede wszystkim jest w App Store. Drogi użytkowniku nie zniechęcaj się jednak, gdyż aplikacja powie Ci (ba, nawet zobrazuje!), jak załadować dzwonek poprzez iTunes. Mi się udało (dowodem niech będą zdjęcia zamieszczone powyżej), także zrobi to każdy. Aplikacja zajmuje obecnie pierwsze miejsce pod względem popularności w sklepie Apple. Gorąco polecam!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...