Snapseed – Prosta i zdumiewająca edycja zdjęć

Bardzo wystrzegam się zachwalania aplikacji, od których aż roi się w App Store. Ciężko jest wybrać i jednoznacznie osądzić, która jest najlepsza bo każdy z nas ma wobec takiej aplikacji inne oczekiwania. Snapseed jest stosunkowo znaną w App Store aplikacja głównie przez to, że jej twórcą są programiści firmy Google.

Zrzut ekranu 2013-01-16 (godz. 22.01.54)

Praktycznie wszystkie zmyślnie pokatalogowane funkcje dostępne są poprzez odpowiednie gesty typu swipe (przesuwanie po ekranie). Jestem naprawdę zdumiony ilością filtrów i ich możliwościami. Od kilkunastu dni obrabiam zdjęcia, które robiłem swoim iPhone i muszę przyznać, że efekty mnie zaskakują. Adobe Photoshop przy Snapseed to marna namiastka programu graficznego – ot tak, żeby się nazywało, że jest. Snapseed jak większość rozwiązań firmy Google jest aplikacja darmową więc zapraszam do pobierania

Link iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/snapseed/id439438619?mt=8

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...