tadaa – dla miłośników fotografii i nie tylko!

image_1358815526077418

Wydawać by się mogło, że tadaa to typowa aplikacja do szybkiej przeróbki zdjęć. Jednak ma kilka naprawdę ciekawych narzędzi, dzięki którym szczególnie przypadła mi do gustu. Przede wszystkim już przed zrobieniem zdjęcia możemy przebierać w rozmaitych ramkach i filtrach (a jest w czym przebierać). Zazwyczaj w aplikacjach tego typu filtruje się zrobione wcześniej zdjęcia. Oczywiście tadaa potrafi również to.

image_1358815577277099

Po wciśnięciu migawki przechodzimy do szerszej gamy narzędzi, takich jak np. ustawianie ostrości, kontrastu, jakości zdjęcia i rzadko spotykanego rozmywania (możliwość zaznaczenia różnych kształtów rozmywanego tła). Jeżeli w trakcie obrabiania zdjęć rozmyślimy się nad wcześniej wybraną ramką lub filtrem, to na tym poziomie możemy spokojnie je zmienić (klikając w odpowiednią ikonkę lub przesuwając palcem w bok/w dół, odpowiednio dla zmiany filtra/ramki). Co pewien czas do aplikacji dodawane są nowe ramki oraz filtry. Żeby je posiąść należy zarejestrować (bezpłatnie) konto w aplikacji. Biorąc pod uwagę to, że aplikacja również jest darmowa, to chyba nie jest jakiś straszny wysiłek, a korzyści zdają się być bardzo duże. Wymagany soft to minimum iOS 5.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...