Temple Run 2 – Prawdziwy Hit!

O wyjściu tej gry obwieszczają wszystkie szanujące się zagraniczne portale traktujące o tematyce urządzeń Apple i aplikacji na nie. Sam nie spodziewałem się takiego skoku w porównaniu do pierwszej wersji gry ale teraz z przykrością, albo w sumie z pełnym przekonaniem i zadowoleniem, porównując obydwie odsłony z serii Temple Run mogę śmiało przyznać, że jedynka przy dwójce wygląda jak… wersja demo!

temple_run2_appleapps_pl

Mam niestety nie zbyt dobrą wiadomość dla graczy z posiadających starsze wersje urządzeń takie jak np. iPhone 3GS. Mimo iż gra daje się zainstalować, uruchamia się, trochę wiesza.. w rzeczywistości nie da się w nią grać chyba, że czytelnik jest totalnym masochistą. Czas od wykonania ruchu do reakcji postaci jest tak znaczny, że przewidywalność gracza musiałaby być niebywała. Te mocne słowa opieram o własne testy więc może komuś mimo wszystko gra będzie chodzić sprawnie – mam nadzieję, bo to doskonała pozycja. Tych, którym niestety gra odmówi posłuszeństwa zachęcam do instalacji poprzedniej wersji, którą znajdziecie TU: http://appleapps.pl/2013/01/temple-run-uciekaj-co-sil/

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...