Temple Run – Uciekaj co sił!

Długo nie grałem w nic lepszego. Przyznam się szczerze, że na tę pozycję natrafiłem czytając o wersji Temple Run 2, która podobno jest już w App Store jednak nie mogę jej znaleźć. Wersja nr 1 moim zdaniem jest równie dobra co zapowiedzi ‚dwójki’.

Zrzut ekranu 2013-01-16 (godz. 22.37.29)

Doskonale zaprojektowana na dotykowe interfejsy, niesamowicie grywalna zręcznościówka, w której refleks ma wysoką cenę. Skoro mowa o cenach to i dla ekonomistów się coś znajdzie bowiem biegnąc przed siebie zbieramy monety, które nie są tylko trofeum w postaci końcowej liczby jak choćby w równie doskonałej grze Nuts! Tu każdą ze zdobytych monet możemy zamienić na kolejne artefakty dodające sił, zręczności i innych umiejętności naszemu bohaterowi. Gorąco polecam.

Link iTunes: https://itunes.apple.com/pl/app/temple-run/id420009108

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...