YouTube Capture!

Przez chwilę myślałem, że taka aplikacja kompletnie nie ma żadnego sensu. Jak będę chciał przesłać film to przecież uruchomię… No właśnie.. Nic nie uruchomię bo z iPhone z tego co mi wiadomo do tej pory w jasny i klarowny sposób nie dało się wysyłać filmów na YouTube. Możliwe, że istniały aplikacje, które po obróbce, do której tak naprawdę służyły, pozwalały eksportować film bezpośrednio do prywatnej tubki jednak oficjalna aplikacja to zawsze oficjalna aplikacja.

Zrzut ekranu 2013-01-25 (godz. 19.48.21)

Teraz wprost od samego Google możesz pobrać aplikację, która nie tylko pozwoli ci nagrać film i od razu wyeksportować na serwer YouTube ale również, wszystkie filmy, które gdzieś już na twoim iPhone, iPod, iPad zagrzały sobie miejsce będą mogły szybko znaleźć się w internecie. Co najważniejsze – bez zbędnej procedury i za darmo! YouTube Capture!

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...