Animowana tapeta z Google Nexus dla iPhone!

Widzieliście zapewne kiedyś u kogoś tapetę po której w różne strony ‚spływały’ kolorowe wstążki? Dziś każdy iPhone może mieć już taką tapetę. Broń boże, żebym kogokolwiek namawiał do ‚transformowania’ swojego iPhone do jakiegoś tam Nexusa. Mimo wszystko urzekła mnie ta możliwość jako chociażby pokazanie koledze z Nexusem, że to nic nadzwyczajnego.

nexus-animacja-iphone-appleapps-pl

Aby cieszyć się (albo dopiec koledze) nową animowaną tapetą zainstaluje z Cydii w pierwszej kolejności paczkę o nazwie LivePapers, która z automatu pozwala na ustawienie wielu animowanych tapet, które można pobierać z Cydia Store. Do tej paczki instalujemy dodatkowo Nexus LivePaper, która pozwala na wybór Nexusowej animacji bezpośrednio z aplikacji LivePapers.

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...