Co zamiast Installous?

To, że czytasz ten artykuł to już znak, że zapewne wiesz doskonale do czego Installous służył. Być może nawet do czego służył Tobie drogi czytelniku. Chociaż sam jestem wielkim przeciwnikiem piractwa dla rzetelności faktów nie mam prawa nie wspomnieć o alternatywach dla owianego sławą wśród pewnych grup społecznych Installous, o którym zapewne nawet czytaliście w moim wcześniejszym artykule na jego temat (http://appleapps.pl/2010/08/installous-wszystko-to-czego-inni-nie-napisza/).

091113-iphone-02

Z powodu wcześniejszego przejścia na emeryturę Installous zostawił po sobie bolesny ślad u wszystkich tych, którzy z wielu powodów usprawiedliwiali jego użycie. Dziś mamy do dyspozycji kilka alternatyw jednak jeśli wreszcie ktoś głośno nie zacznie się opowiadać po jednej ze stron to pozostaniemy podzieleni na małe grupki, w których zawsze będzie niedosyt informacyjny w postaci najnowszych źródeł.

Tak więc!

Nasza propozycja a co za tym idzie jedyna słuszna i najlepsza i już niedługo jedyna stosowana to AppCake. Aby pobrać AppCake należy dodać do Cydii nowe repozytorium:

cydia.iphonecake.com

W środku znajdziemy AppCake w 3 różnych wersjach (AppCake – dla urządzeń A4, AppCake dla urządzeń A5 i AppCake (for iOS4.2&lower – nie trzeba tłumaczyć)

Pozostałe paczki dostępne z tego repozytorium instalują się automatycznie i służą do niezakłóconej współpracy AppCake z iTunes (synchronizacja).

To tyle o AppCake. Wspomnę jeszcze tylko, że trochę mniej popularnymi i zdecydowanie zajmującymi drugie i trzecie miejsce są aplikacje Vshare (repo: http://repocydia.com) i Zeusmos (repo: ihacksrepo.com).

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...