Klawiatura Memów w iOS !

Popularne ‚memki’ coraz częściej goszczą już nie tylko w internecie na zabawnych obrazkach. Coraz częściej spotykam się z zastępowaniem emotikonek memkami. Jednak nie jest to takie proste. Aby użyć memki zamiast emotikonki należy wcześniej pobrać na komputer pliki memów i wklejać o ile jest taka możliwość do komunikatora. Niewygodne.

Zrzut ekranu 2013-02-23 (godz. 18.25.18)

Jakiś czas temu miałem na iPhone w rolce z aparatu zapisanych kilkanaście memów i gdy korzystałem z iMessage często zdarzyło mi się wklejać zabawne obrazki jako reakcję w dyskusji. W ostatecznym rozrachunku również brak wygody sprawiał, że nie chciało mi się  przeszukiwać rolki z aparatu w poszukiwaniu konkretnej memki.

Z pomocą przychodzi RageBoard, który tworzy klawiaturę, z obrazkami typu memes. W łatwy sposób można z niej wybrać odpowiedni obrazek i zastosować czy to w iMessage, czy w MMS’ie lub gdziekolwiek w internetowym formularzu z interpretacją obrazów

Przyznam szczerze, że bardzo zainspirowało mnie to rozwiązanie ale na tę chwilę bez przesady – 4,99 dolara amerykańskiego to trochę zbyt dużo.

Zrzut ekranu 2013-02-23 (godz. 18.23.48)

Dzielenie się jest sexy! Skorzystaj z poniższych linków aby udostępnić ten artykuł w wybranych kanałach informacyjnych. Dodatkowo bądź na bieżąco dzięki subskrypcji! Kliknij ‘Lubię to’ na górze strony, obserwuj  AppleApps.pl na  Blipie,  Twitterze,  Facebooku lub przez RSS czy Google+. Każda ‘Lubiąca’ osoba przyczynia się do codziennego wzrostu chęci napisania kolejnego artykułu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...